1. Mängutoas korraldatakse ainult üks üritus korraga.
  2. Peo pidamiseks on ette nähtud 3 tundi täpselt.
  3. Ettevalmistusi saab tulla tegema 15 minutit enne sünnipäeva algust.
  4. Mängukeskuse ruumid tuleb vabastada õigeaegselt (üle mindud aja eest peab tasuma lisatasu ja võimaluse korral saab aega pikendada). Seepärast soovitame hakata asju kokku panema 20 minutit enne peoaja lõppu.
  5. Selleks, et muuta Teie lapse sünnipäev selle aasta kõige säravamaks sündmuseks, pakkume teile kõike selleks vajaminevat: trükkitud kutsed, disko ja suhkruvatt, õhupallid ja lõbusad õhtujuhid. Info lisateenuste kohta võtke ühendust tel. 5031053, 5031974 või e-maili kaudu info[at]skyparty.ee.
  6. Mängukeskuses võib viibida sokkides või vahetusjalatsitega. Konksuga jalatsid on keelatud!
  7. Mängukeskuses olevad lapsed peavad olema täiskasvanute valve all. Mängutuba töötajal on administraatori roll ja ta ei tegele laste järelvalvega.
  8. Keskuses on kasutamiseks olemas järgmised abivahendid: veekeetja, mikrolaineahi, press-kann kohvi jaoks ning serveerimisnõud (kannud, lillevaasid, tordilabidas, nuga, tikud, kandikud, kausid).  Ühekordsed nõud tuleb võtta kaasa endal või osta lisatasu eest kohapealt.
  9. Pärast peo lõppu taasta palun mängukeskuses selline olukord, mis oli ka saabudes.
  10. Küünalde ja muu pürotehnika kasutamine on mängutoas keelatud! Eirates antud punkti kohustub rentnik maksma trahvi tuletõrje valeväljakutse eest!
  11. Mängukeskuses on keelatud tarbida alkoholi või teisi keelatud meelemürke ja uimaste.

PRIVAATSUSPOLIITIKA

Käesolev privaatsuspoliitika reguleerib isikuandmete töötlemist juhul, kui klient kasutab veebilehte www.skyparty.ee. Kliendi isikuandmed on olulised selleks, et klient saaks kasutada SKY Party mängutoa teenuseid. Isikuandmete all mõistetakse infot, mis kehtib tuvastatud või tuvastatava isiku kohta (edaspidi Klient). Töötlemine hõlmab järgmisi toiminguid: isikuandmete kogumine, säilitamine, muutmine, taastamine, kasutamine, avaldamine, edastamine, aga ka kustutamine või hävitamine. Isikuandmeid töödeldakse ainult Kliendi nõusolekul, välja arvatud juhud, kui selliste andmete töötlemise õigus või kohustus on ette nähtud seadusandlusega.

SKY Party mängutuba kaitseb Klientide andmeid, järgides vajalikke turvalisuse ja privaatsuse reegleid. SKY Party mängutuba kasutab oma Klientide andmete kaitseks organisatsioonilisi, füüsilisi ja informatsioonilis-kommunikatiivseid andmeturbe tehnoloogiaid.

http://www.aki.ee/et/koordinaatorile/privaatsuspoliitika